Lee Ryan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Ryan Türkiye

Lee Ryan Fan Site

PortalliAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(

+18
____hatice____
LeEcİ_ZeYnEp
gökçe_jubby
*LEE RYAN TURKEY*
serralee
lincoln_aşkımm
lee_love
sln
MY GUARDİAN ANGEL LEE
SevdeUlliel
ayça
Lale
ozge_ryan
nina_blue_rose
crazygirl
cicis
lee_colic
leeci_alara
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
SevdeUlliel

SevdeUlliel

Kadın

LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 6:17 pm

kzının adı demişim yanlış anlaşılmasın kzı olursa
chloe koyucaktı adını..
http://myspace.com/sevde_ulliel
gökçe_jubby

gökçe_jubby

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:20 pm

dyaaa bebeğin cinsiyeti hala belli değilmi?? 4 aydan sonra olması gerekiyo diye biliyorum.... Neutral
SevdeUlliel

SevdeUlliel

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 6:57 pm

arkadaşlar alara lee ile sammi evlendi demiş ama yanlışlık olmasın henüz evlenmediler ama evlenecekler..

daha geçen yazdığı yorumda lee sammi ile bi nişanlılık partisi verdiğini yazmıştı..

bu arada suç alaranın değil.bizim bildiğimiz insanın çocuğu olacaksa evlenmiştir ama ortada enteresan bi olay var:lol:
ayça

ayça

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 5:08 pm

çk barizz yuppi
LeEcİ_ZeYnEp

LeEcİ_ZeYnEp

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:19 pm

evt kızlar yapcak bişi yok sadece onun için en ii si
____hatice____

Kadın

MesajKonu: I LOVE YOU LEE   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:52 pm

ya inanmıyorum nasıl lee yi etki altına almış tmm mutlu olması hepimiz içim önemli ama nasıl internetten açık resimlerini gönderiri ya ben onu çok seviyorum Mad Mad Mad Mad Mad Mad
aytunç

aytunç

Erkek

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 9:38 pm

sizi bilmem ama ben şahsen Ryan ailesi adına çok sevindim. ömür boyu mutluluklar dilerim. müstakbel nişanlısının tipsiz olduğu ve lee'nin daha iyisine layık olduğu konusunda çoğunuzla hemfikir olmakla beraber mösyö ryan'ın , fazla güzel olmayan biriyle evlenecek olması onun dış görünüşten çok düşünce veya davranışlara önem verdiğini gösterir. bence bu onun hayranları adına olumlu bir durum. madam ryan adayının lee'yi resimleriyle tahrik etmiş olabileceğine bilmem nasıl inanıyorsunuz. lee yi tanıyan hiç kimse bunun mümkün olacağına ihtimal vermez. kaldı ki siz de söylüyorsunuz; lee'nin etrafında o kadar bayan varken kalkıp da bu "çirkin" bayanın fotoğraflarıyla mı tahrik olacak.
sonuç olarak lee adına çok sevindim,inşallah çok mutlu olur. ryan çok büyük bir sorumluluk almak üzere yani baba olmanın nasıl bir bir duygu olduğunu yaşayacak . umarım o bebeğini kucağına aldığında babalık duygusu bütün hücrelerine kadar işler ve eski günlerine dönmez.
http://www.panoramio.com/user/1631934
*LEE RYAN TURKEY*
Moderatör
Moderatör
*LEE RYAN TURKEY*

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 2:06 pm

umarız...
http://www.myspace.com/ILOVELEE16
mrym

mrym

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:04 pm

lee evlendi artık çok geç millet her şey için üzgünüm İT'S TOO BAD
cicis

cicis

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:10 pm

neeee evlendimi ne zaman evlendi leee pale pale pale
http://myspace.com/dileklee
gökçe_jubby

gökçe_jubby

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 7:27 pm

arkadaşlar yaa siteye bayadır girmiorumda lee nin bebeği doğdumu bilen warsa bi söyleyebilirmi????? Neutral
cicis

cicis

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:22 pm

evet doğdu leenin artık bir erkek bebegi var
http://myspace.com/dileklee
BeRRe

BeRRe

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:43 pm

lee bebişinin
adını Rain Amethyst koymuş anladığım kadarıyla
gökçe_jubby

gökçe_jubby

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:35 pm

SAOLUN KIZLAR TEŞEKKÜR EDERİM...
SevdeUlliel

SevdeUlliel

Kadın

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 8:04 pm

aytunç demiş ki:
sizi bilmem ama ben şahsen Ryan ailesi adına çok sevindim. ömür boyu mutluluklar dilerim. müstakbel nişanlısının tipsiz olduğu ve lee'nin daha iyisine layık olduğu konusunda çoğunuzla hemfikir olmakla beraber mösyö ryan'ın , fazla güzel olmayan biriyle evlenecek olması onun dış görünüşten çok düşünce veya davranışlara önem verdiğini gösterir. bence bu onun hayranları adına olumlu bir durum. madam ryan adayının lee'yi resimleriyle tahrik etmiş olabileceğine bilmem nasıl inanıyorsunuz. lee yi tanıyan hiç kimse bunun mümkün olacağına ihtimal vermez. kaldı ki siz de söylüyorsunuz; lee'nin etrafında o kadar bayan varken kalkıp da bu "çirkin" bayanın fotoğraflarıyla mı tahrik olacak.
sonuç olarak lee adına çok sevindim,inşallah çok mutlu olur. ryan çok büyük bir sorumluluk almak üzere yani baba olmanın nasıl bir bir duygu olduğunu yaşayacak . umarım o bebeğini kucağına aldığında babalık duygusu bütün hücrelerine kadar işler ve eski günlerine dönmez.

öncelikle şunu sylemek isterim ki leeyi pek tanımıyorsunuz.leenin myspace'de tek sayfasına yorum yaptığı kişi çıplak fotoğraflarını spaceinde yayınlayan bir kızdı.ve lee gerçekten o tipsiz kzın fotoğraflarından tahrik oldu.ayrıca kız çirkin dediysek de yüzüne bakılmayacak bir tip değil.ve kzın vücudu da güzel.suratıyla tahrik olmadı herhalde!
kzın tipine bakmadı düşüncelerine baktı demek kesinlikle yanlış.zaten leenin sevgilileri genelde çirkin oluyor.stef bir istisna.ki bize göre çirkin.herkesin zevki farklıdır.biz leeyi çok yakışıklı gördüğümüz için onun çok çok güzel biriyle yakıştırıyoruz.ama o kız leeye göre güzel demek ki.
ayrıca şunu da belirtmek lazım lee 2 tip kızdan hoşlanıyor 1.si esmerler 2.si liz tipi.farkındaysanız sammi liz'e çok benziyor.yani kız arkadaşları hep böyle tipler.
lee'de de biraz sapıklık olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim...
gökçe_jubby

gökçe_jubby

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 9:22 pm

bencede sevde doğru söylüyo lee nin hakkında öle şeyler bnde duydum ayrıca sammi nin bazı fotoğrafları gerçekten kötü çıkmış bn yakından çekilmiş fotoğraflarını görmüştüm bi yerde ve gerçekten çirkin bi kız değildi bence aksine bana göre güzel denilecek bi kızdı
aytunç

aytunç

Erkek

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 10:46 pm

SevdeUlliel demiş ki:
aytunç demiş ki:

öncelikle şunu sylemek isterim ki leeyi pek tanımıyorsunuz.leenin myspace'de tek sayfasına yorum yaptığı kişi çıplak fotoğraflarını spaceinde yayınlayan bir kızdı.ve lee gerçekten o tipsiz kzın fotoğraflarından tahrik oldu.ayrıca kız çirkin dediysek de yüzüne bakılmayacak bir tip değil.ve kzın vücudu da güzel.suratıyla tahrik olmadı herhalde!
kzın tipine bakmadı düşüncelerine baktı demek kesinlikle yanlış.zaten leenin sevgilileri genelde çirkin oluyor.stef bir istisna.ki bize göre çirkin.herkesin zevki farklıdır.biz leeyi çok yakışıklı gördüğümüz için onun çok çok güzel biriyle yakıştırıyoruz.ama o kız leeye göre güzel demek ki.
ayrıca şunu da belirtmek lazım lee 2 tip kızdan hoşlanıyor 1.si esmerler 2.si liz tipi.farkındaysanız sammi liz'e çok benziyor.yani kız arkadaşları hep böyle tipler.
lee'de de biraz sapıklık olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim...
Doğrudur. Lee ryan’ı sizler kadar iyi tanıdığımı söyleyemeyeceğim. Zaten işin magazinsel yönü beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Yok evliymiş, yok çocuğu varmış, yok yakışıklıymış, yok sürekli çirkin sevgili buluyormuş falan… o zaman niye üye oldun kardeşim diye soracağınızı tahmin ettiğim için söyleyeyim; üniversitede bir çok sanatçıyı ses analizine tabi tutarken lee ryan’ı da tahlil etmştik. Fortestik back-raund’u hayli yüksek olan, kreşendo, ve tizistik geçişe muazzam hakim olan bu büyüleyici ses, olur da bir gün türkiyeye konser vermeye gelirse aman kaçırmayayım, bundan ilk haberdar olacak olanlar ise, lee ryan Türkiye sitesi olur düşüncesiyle üye oldum. Ama üyeliğim mesaj yazmadığım için iptal olunca yazmak zorumda kaldım. Beni ryan’ın ne dış görünüşü ne aile yaşantısı ilgilendir. Allah bir yastıkta kocatsın ne diyeyim? Beni ilgilendiren sanat adına yaptıkları. bu konuda gelin tartışalım. Mesela çok yetenekli ve çok güzel bir sese sahip olmasına ramen lee ryan, “henüz tarzını oturtamamış, kaliteli denecek tarzda –birkaç şarkısı hariç- fazla bir eseri yok. Kaliteli bir müzik şirketiyle anlaşabilmiş değil. Bu nedenle amatör kalıyor. Mesela miss my everything şarkısı tam bir facia.” Bunu ben demiyorum, türkiyedeki flamenco müziğinin tek temsilcisi, doç. Dr. Safa yeprem söylüyor.
http://www.panoramio.com/user/1631934
ash_dinoo

ash_dinoo

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 8:03 pm

ouf yha keşke ewlenmeseymiş Sad(
gökçe_jubby

gökçe_jubby

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 12:02 am

lee evlendimi?? ne zmn?
leeci_alara
Moderatör
Moderatör
leeci_alara

Kadın
Humor : Tired

MesajKonu: Geri: LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(   LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'( - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 7:40 pm

Bildiğim kadarıyla zaten henüz evli değiller. Nişanlılar ve bir bebekleri dünyaya geldi..Smile) ve aynı evde yaşıyorlar. Bu onlar için gayet normal tabiiki.Wink ama evlenseler çok memnun olucamm..xD
http://www.myspace.com/leeci_alara

LEE BEBEK BEKLİYOR HEpimize geçmiş olsun:'(
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3